EUR CZK
!_zmenit jazyk cz_! !_zmenit jazyk sk_!

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

    Rýchle doručenie tovaru


Ľubovoľný sortiment označený "Skladom" sa už zajtra vydá na cestu k vašim dverám. Alebo nás príďte pozdraviť do Kelča a vyzdvihnite si tovar ešte dnes!

    Doprava poštou

Máte to moc ďaleko? Nechajte si objednávku zaslať Slovenskou poštou.

Viac čítajte „tu“

    Viac neznamená lepšie!

Zabudnite na široký sortiment nevalnej kvality. Budete vyberať len z nami osobne vyskúšaného tovaru, od spoľahlivých výrobcov, ktoré sa stane vašim verným spoločníkom v prírode aj pri športe. Získate rady od skutočných odborníkov, ktorí sa vo svete športového oblečenia pohybujú a nebudú len papagájiť frázy z článkov z časopisov.

    Česká kvalita


Žiadne trčiace nite po prvom behu, ťažkosti s praním a už vôbec nie štýlové ceduľky "Made in China". S nami kupujete poctivé české oblečenie vyrobené z certifikovaných materiálov, ktoré dlho vydržia.

Více čtěte „tu“

    Našli ste inde nižšiu cenu?


Ale iste, to je možné. Sami však aktívne športujeme a preto nenakupujete len tričko alebo bundu - v cene máte odborné poradenstvo a garanciu odolnosti a kvality oblečenia.

    20 dní na vrátenie peňazí

Zle ste vybrali veľkosť alebo ste si nákup skrátka rozmysleli? Máte pohodlných 20 dní na ľubovoľnú výmenu kusov alebo vrátenie 100% vašich peňazí. Na metermo.cz nakupujete bez rizika!

Viac čítajte „tu“

    Akcie a výhody


"Ku každému nákupu kľúčenka zadarmo!".

Ale kdeže. Venujeme vám zľavový kupón, ponúkneme tri za cenu dvoch alebo získate vkusný doplnok - u nás nájdete len milé a hlavne užitočné akcie a darčeky, ktoré sa priamo vzťahujú k vášmu nákupu.

Viac čítajte „tu“

     
Nákup aj bez registrácie

Ponáhľate? Vybavíte nákup behom dvoch minút. Urobte z toho však štyri a razom vás čakajú milé výhody. Treba nižšiu poštovné, zľavy či nákup za korunu.

Viac čítajte „tu“

© www.metermo.sk

Pri poskytovaní služieb nam pomahaju súbory cookie. Používaním nasich sluzieb vyjadrujete súhlas s nasim používaním súboru cookie.   Ďalšie informácie